Home

Jeśli chcesz się zrelaksować i odpocząć od codzienności

What we Offer

Rehabilitacja

pourazowa, po zawale, korekcyjna, po udarze, po wielodniowym unieruchomieniu

Read More
Masaże

Relaksacyjny, Aromatyczny, Leczniczy, Limfatyczny, Gorącymi kamieniami, Sportowy, Stóp

Read More
Kinesiotaping

niestabilności stawu, aplikacje mięśniowe, przy obrzękach limfatycznych i krwiakach, w skoliozach, odciążeniowa, terapia przeciwbólowa.

Read More
Kinesiotaping estetyczny

czyli „walka z grawitacją”. Korekcja zbyt naciągniętej skóry „tu i tam”.

Read More

Mobilny Gabinet Masażu i Rehabilitacji

KATER MASSAGE STUDIO”

Oferuje:

Dojazd do domu pacjenta GRATIS!!!

Pierwsza wizyta diagnostyczna GRATIS!!!

Dziesiąty masaż GRATIS!!! Jeśli w ciągu 3 m-cy wybierzesz 9x dowolny masaż, to 10-ty zabieg wykonam bezpłatnie 🙂

Elastyczny termin dostosowany do potrzeb klienta (także soboty i niedziele).

Technikę masażu dobiera się indywidualnie w zależności od stanu zdrowia i oczekiwań (możliwość użycia przenośnej lampy SOLLUX celem ogrzania masowanego obszaru)

Terapia ma na celu uśmierzenie bólu, rozluźnienie mięśni, przywrócenie uczucia odprężenia, koncentracji, panowania nad sobą, przywrócenie energii i chęci działania.

Efektem każdego rodzaju zabiegów będzie głęboki relaks, regeneracja całego ciała i odprężenie umysłu, czyli odzyskanie harmonii zmysłów, sprawności i dobrego samopoczucia.

NOWOŚĆ!!!

Kinesiotaping estetyczny – czyli „walka z grawitacją”. Korekcja zbyt naciągniętej skóry „tu i tam”. Kinesiotaping to oklejanie ciała elastycznymi taśmami; np.: przy niestabilności stawu, aplikacje mięśniowe, przy obrzękach limfatycznych i krwiakach, w skoliozach, odciążeniowa, terapia przeciwbólowa.

O sobie…

Jestem absolwentem Wyzszej Szkoły Zawodowej w Legnicy. Na tej właśnie uczelni studiowałem fizjoterapię. Wcześniej ukończyłem dwuletnią szkołę policealną w Jaworze, na której zdobyłem dyplom w zawodzie Technik Masażysta. W dziedzinie medycyny posiadam także dyplom Ratownika Medycznego, co poszerza moją wiedzę w temacie anatomii i fizjologii człowieka. Poznawanie człowieka w tym aspekcie stało się moją pasją, a pomoc potrzebującym w trudnych dla nich chwilach – powołaniem.

Jeśli chcesz się zrelaksować i odpocząć od codzienności, równocześnie zadbać o swój wygląd, ujędrnić ciało oraz oczyścić organizm – po prostu zadzwoń.

Krzysztof Detyna

79 444 78 77

Mobilny Gabinet Masażu i Rehabilitacji

KATER MASSAGE STUDIO

Krzysztof Detyna

why choose us

Sed ut perspiciatis undeom nis iste natus error sit volup tatem accusantium volup tatem

Tam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo invent ore veritatis et perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem

About Us

Latest Blogs